top of page
logo.png

Hakkımızda

Ese Reklam açık hava reklam sektörüne 30 yıl önce bayrak, tekstil baskı olarak giriş yapmış ve geçen süre boyunca ihtiyaç ve talepler doğrultusunda ileri görüşü, yenilikçi düşünce yapısı ile Türkiye’nin en iyi 3 firması arasına girmiştir. Yine talepler doğrultusunda kurulan reklam ve tabela bölümü ile en ufak folyo kesimlerden en büyük projelerinize kadar tüm hizmetleri profesyonel bakış açısı ile komplike olarak sağlamaktadır. Ese Reklam’ın yenilikçi, açık görüşlü ve profesyonel bakış açısı tüm çalışma arkadaşlarımızın ortak anlayışıdır. Ese Reklam sizlere tüm ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda  tek tedarikçi ile profesyonel çözümler bunmanın rahatlığını verecektir.

Planlama.png
Proje.jpg
lojistik.jpg

Dijital Baskı

Hızla gelişen ve sürekli yeni yatırımlar gerektiren dijital baskıda kendimizi yenileyerek ve ihtiyaçlar doğrultusunda parkurumuzu modern makineler ile revize ederek takip ediyoruz. Sizlere hayallerinizin gerçekleşeceği yaratıcı bilinç ve teknolojik makineler ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

 

Tekstil Dijital Baskı

Arkamızda bıraktığımız 30 yılın başarılar ile dolu oluşu ve yine bugün dünyanın ileri gelen markalarına hizmet verebiliyor olmamız tekelliğimizi ortaya koymaktadır. Makine parkurumuzla yenilenen teknolojiler ile kaliteden ödün vermeden çözüm ortaklığı sağlamaktayız.

Ese Reklam sizlere tüm ihtiyaç ve gereksinimleriniz doğrultusunda  tek tedarikçi ile profesyonel çözümler bunmanın rahatlığını verecektir.

 

Display Uygulamalar

Günümüzdeki hızlı değişim bizleri de hızlı çözümler bulmaya teşvik ediyor. Patent sahibi olduğumuz geliştirmeye devam ettiğimiz ürünlerimiz ile, reklamları orjinallikten ödün vermeden bir şehirden başka bir şehire basitçe ulaştırabilmeyi teklif ediyoruz. Kolay kurulumlar ve kalite ile sizlere başarının anahtarını sunuyoruz.

 

TeksFrame

Teks Frame yeni, hızlı ve çarpıcı bir reklam trendidir. Üzerine istenilen reklamın yada tanıtımın yüksek çözünürlükte, aydınlatmalı veya aydınlatmasız alternatifleri ile yapılmış olan gergin kumaşın hem kalite hem kolaylık sunma sistemidir. Teks Frame’nin önemli bir özelliği ise baskılı kumaşın çok kolay değiştirilebilmesidir. Teks Frame ile bir çok farklı mekanda birbirinden yaratıcı ve dikkat çekici tanıtımlar yapabilir, aradığınız çözüm kaynağını bulabilirsiniz. Kolay değiştirilebilmesi ve pratik olmasının yanında üstün kalitede baskı da sunması Teks Frame teknolojisini günümüzden geleceğe açılan bir pencere haline getirmiştir. Özellikle kurumsal perakende zincirlerinin kampanya duyuruları veya sezon değişimlerini son derece hızlı ve düşük montaj maliyetleri ile sunmaktadır.

 

Özel Çözümler

Özel çözümler yaratıcı bakış açışı ile mümkündür. Ese Reklam tüm çalışma arkadaşları ile yaratıcı çözümler ile yanınızda. Ese Reklam sizler için özel fuar sistemleri, direk materyaller üzerine baskılar ile kaliteli çözüler üretebilecektir.

müşteri.jpg
bottom of page